Paykasa İle Tüm Ödemeleriniz Güvende

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Dilediğin zaman satın alabileceğin, dilediğince harcayabileceğin ve dilediğin an bozdurabileceğin bir sanal kart burada seni bekliyor. Kart limitlerini kendin belirleyebilir; alışveriş yaparken ya da bahsi sitelerinde iddialaşırken kendi kendini kısıtlayabilirsin. Ayrıca kredi kartın gibi tüm bilgilerinin açık olmayacağı bu sanal kart ile maddi zarara uğramadan alışveriş yapabilirsin.
%100 güvenli ödeme sağlayan paykasa ile artık dilediğin siteden özgürce alışveriş yapabileceksin. Kart bilgilerinin kopyalanması söz konusu bile olmadan sadece 16 haneli pin kodu ile alışverişini tamamlayabileceksin. Kişisel bilgilerin de ikinci ya da üçüncü bir kişinin eline geçemeyecek. Çünkü paykasa satın al ırken kimlik bilgilerini de paylaşmana gerek kalmamaktadır. Bu nedenle alışverişin her aşaması güvenli olmaktadır.
Ödeme yaparken artık hiçbir çekinceniz olmayacak. Tek yapmanız gereken paykasa satın al sanal ödeme kartına sahip olmak ve bu da çok kolay. 7/24 sizlere hizmet veren yetkili internet sitemizden belirlediğiniz limitte ki kartı satın alabilir ve bu kartı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda kartınızı bozdurabilir ve bu alım satım işlemlerinde kur farkından etkilenmezsiniz.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir